Giant 2006

На шести континентах, у десятках країн, на озброєнні сотень найкращих професійних гонщиків Світу, в тисячах спеціалізованих магазинів та на всіх вулицях Ви зустрінете велосипеди, що cконструйовані та побудовані компанією Giant – найбільшим виробником велосипедів у Світі.

Неперевершена якість.

Giant робить все, щоб надати своїм шанувальникам найсучасніші велосипеди самої високої якості, дбає про досконалість кожного етапу – від проектування та розробки до виробництва і продажу. На протязі багатьох років наші велосипеди отримували числені нагороди по всьому Світу за неперевершений стиль, дизайн та технічні характеристики. Як найпотужніший виробник, Giant володіє п’ятьма сучасними заводами: в Тайвані, Китаї та Нідерландах. Завдяки величезному виробничому досвіду та використанню новітніх технологій гарантується неперевершена надійність та висока якість продукції.

Новітні технології.

Giant завжди був і залишається лідером із впровадження у виробництво велосипедів найсучасніших технічних та технологічних процесів. Це перша компанія, яка почала використовувати у продукції рам труби з хромомолібденової сталі. Перша компанія, яка ще на початку дев’яностих років минулого століття спромоглася масово виготовляти велосипеди з вуглепластикового композиту. Giant також встановив високі стандарти виробництва та обробки алюмінію, використовуючи тільки найкращі та найдорожчі сплави власних запатентованих марок AluxX SL та AluxX.

Сучасний дизайн.

Ім’я Giant стало синонімом інноваційного дизайну рам та систем амортизації велосипедів. Розроблена у 1997 році компанією Giant шосейна геометрія Compact RoadTM змусила багатьох велоконструкторів заново переглянути свої креслення. Із впровадженням безрезонансної системи NRSTM у 1999 році Giant встановив новий стандарт для крос-кантрійних амортизаційних систем, який п’ять років поспіль визнавався за найкращу розробку найкомпетентнішими виданнями Світу. Але час не стоїть на місці, і знову велосипедні фахівці жваво обговорюють переваги нової розробки Giant – MaestroTM, найбільш гармонійної та універсальної системи амортизації, на базі якої вже зараз створено п’ять типів найсучасніших велосипедів для принципово відмінних дисциплін маунтинбайку – від гонок крос-кантрі до жорсткого фрірайду та даунхілу.

Перевірено в гонках.

Плідна співпраця з найкращими професійними командами та гонщиками зробила велосипеди Giant шанованими в світі великого спорту та надала змогу тестувати свої вироби в найекстремальніших умовах. Ось чому про всі розробки Giant можна сміливо заявити: «Перевірено в гонках!». Свідченням успіхів Giant в цій сфері є високі досягнення наших спортсменів: одного з найкращих гонщиків Світу з крос-кантрі, Олімпійського Чемпіона Атланти та бронзового призера Афін голандця Барта Брентьє; найсильнішої команди Тур де Франс 2005 Т-Mobile на чолі з Яном Ульріхом; зірки світового триатлону Мішель Джонс з Австралії; легенди фрірайду американця Джеффа Леноські та багатьох інших.

Сьогодні компанія «МТБ-Україна» має за честь вдесяте презентувати в Україні нову колекцію велосипедів Giant.
Ваш новий Giant вже чекає на Вас.
Справа за Вами!


Прайс лист на Giant 2006 Microsoft Excel

Прайс лист на Giant 2006 Adobe Reader

Прайс-лист на аксесуари Giant 2006
Прайс-лист на велосипедні рукавиці Giant 2006
ПРО КОМПАНІЮ   |   BELL   |   BRIKO   |   DT SWISS   |   GIANT   |   GIRO   |   HUTCHINSON   |   MAGURA   |   NORTHWAVE   |   SIGMA   |   SKS   |   СЕРВІС
© «МТБ-Україна»
м. Київ, вул. Дегтярівська, 31
(044) 483-8120, 483-6585
надіслати листа >>