Для більшості найвища мета – бути кращим за інших.

Для нас – стати кращими з найкращих.


«МТБ-Україна» - спеціалізована компанія з продажу високоякісної велосипедної техніки. Заснована у 1996 році групою колишніх спортсменів-велосипедистів, компанія була однією з найперших на українському ринку, а сьогодні є однією з найуспішніших. Ці досягнення є наслідком створення дружньої та професійної команди, її цілеспрямованості та впевненості у вирішенні поставлених задач.

З 1997 року «МТБ-Україна» є ексклюзивним дистриб’ютором в Україні компанії Giant – світового лідера у виробництві велосипедів усіх типів. Завдяки нам Giant став першою велосипедною маркою, офіційно представленою в нашій країні. За час свого існування нами також встановлено добрі партнерські відносини з багатьма всесвітньовідомими виробниками різноманітної велосипедної продукції, зокрема:

- Arnette (Італія) – культовий виробник спорядження та одягу для маунтинбайку, мотокросу, сноубордінгу, віндсерфінгу та інших екстремальних видів спорту.

- Bell (США) – легендарний виробник шоломів для велосипедистів, мотоциклістів та автогонщиків. Рік заснування - 1954.

- Briko (Італія) – виробник високоякісного та високотехнологічного одягу, сонцезахисних окулярів та шоломів для велоспорту, фітнесу та зимових видів спорту.

- DT Swiss (Швейцарія) – лідер з виробництва компонентів «швейцарської якості» для складання та обслуговування велосипедних колес: спиць, втулок, ободів та спеціального інструменту. В останні роки – виробник високоякісних задніх амортизаторів.

- Giro (США) – світовий лідер з продукції шоломів, які вдягають мільйони велосипедистів, лижників та сноубордистів в усьому світі.

- Hutchinson (Франція) – один з найвідоміших і найстаріших розробників та виробників велосипедних шин та камер. Заснований у 1853 році, на сьогодні є одним з підрозділів концерну Total Group.

- Magura (Німеччина) – провідний виробник велосипедних та мотоциклетних гідравлічних гальм, амортизаційних вилок, задніх амортизаторів, велосипедних аксесуарів та різноманітного промислового обладнання.

- Northwave (Італія) – виробник високотехнологічного велосипедного взуття та спеціального одягу для професіоналів та аматорів.

- Sigma (Німеччина) – світовий лідер у виробництві велосипедних комп’ютерів, освітлення, вимірювачів пульсу для занять велоспортом та фітнесом.

- SKS (Німеччина) – європейський лідер у виробництві якісних велосипедних насосів, брудозахисних крил та велоаксесуарів.


В останній час на велосипедному ринку України спостерігаються значні зміни. Сучасні споживачі значно більше інформовані та розбірливі. Вони вміють вибирати кращі товари, розраховуючи на по-справжньому кваліфіковане обслуговування, добру пораду та на якісний сервіс.

Ось чому ми ставимо собі за мету повне задоволення потреб шанувальників велосипеда, збільшення кола додаткових послуг та кількості торговельних марок, що імпортуються, постійне розширення дилерської мережі, яка на сьогодні складається з понад чотирьох десятків спеціалізованих велосипедних магазинів та охоплює майже всю територію України. Ми співпрацюємо виключно із спеціалізованими велосипедними та спортивними торговельними організаціями України. Тільки так ми можемо гарантувати покупцям кваліфіковане обслуговування та якісний сервіс.

Завдяки постійному вивченню запитів наших клієнтів та прямій співпраці з найвідомішими світовими брендами, лідерами велоіндустрії ми можемо запропонувати українському споживачеві найкращу велосипедну продукцію, найкращий вибір та найкращі ціни. Виключно прямі поставки – це один з головних факторів, що відрізняє нас на українському ринку. Тільки так можемо забезпечити повний асортимент товарів, його швидке оновлення та гарантувати найвищу якість.

Ми доводимо нашим покупцям, що насправді турбуємося про них. Вже декілька років в місті Києві на вулиці Дегтярівській, 31 працює спеціалізований «Джайнт Центр», який поєднує в собі великий виставковий зал, у якому постійно та широко представлено продукцію усіх наших партнерів, та сервісний центр. Співробітники компанії завжди раді надати будь-яку допомогу та пораду відвідувачам, а професійні досвідчені механіки зможуть швидко та якісно налагодити Вашого двоколісного друга.

Наша компанія завжди відкрита для співпраці та діалогу, тому ми із задоволенням та зацікавленістю приймемо будь-які поради та відгуки.

У найближчий час ми сподіваємось порадувати українських любителів велосипеда ще декількома приємними новинами. Чим саме? Нехай це буде нашим маленьким сюрпризом...
ПРО КОМПАНІЮ   |   BELL   |   BRIKO   |   DT SWISS   |   GIANT   |   GIRO   |   HUTCHINSON   |   MAGURA   |   NORTHWAVE   |   SIGMA   |   SKS   |   СЕРВІС
© «МТБ-Україна»
м. Київ, вул. Дегтярівська, 31
(044) 483-8120, 483-6585
надіслати листа >>